ConnectSME demo-event op het Open Thor Living Lab

Graag nodigen we u uit op maandag 5 juni 2023 voor een boeiende namiddag op het Open Thor Living Lab. ConnectSME is een project dat innovatie in energie in de grensregio wil versnellen door KMO’s de mogelijkheid te geven om hun innovatieve technologieën te testen en demonstreren in proeftuinen in de regio. Graag stellen we deze demonstraties aan u voor op het demo-event op Thor Park, waarbij verschillende interessante sprekers, ook vanuit de betrokken KMO’s, het woord zullen nemen.

Programma:

Moderator: Gerrit-Jan Schaeffer, General Manager van EnergyVille

13u30: 
  • Ontvangst met koffie
14u00-15u00:
  • Michel Versteeg, CTO Dutch Charge en Carlo Mol, Project Manager bij EnergyVille/VITO.
  • Het DutchCharge Voucher 1 project: lichtmast en laadpunt in één
  • Maarten van Oeveren, Business Development & Technical validation BLOwN BV.
  • Het BLOwN Voucher 1 project: effectieve verticale windmolens
  • Annick Vastiau, Project Manager EnergyVille/VITO,
  • Het ConnectSME project en de voucher regeling
  • Daan Six, Programma Manager EnergyVille/VITO,
  • Het Open Thor Living Lab
  • Gedeputeerde van de provincie Limburg bevoegd voor Economie, Innovatie, Industrieterreinen, Europese aangelegenheden, Personeelsbeleid en Interne Communicatie (te bevestigen)
  • Korte toespraak door Député Tom Vandeput (tbc)
  • Welkom door Gerrit-Jan Schaeffer, General Manager van EnergyVille
15u00:
  • Pauze / bezoek aan de gedemonstreerde laadoplossingen in de parkeergarage EnergyVille 1
15u45-16u50:
  • Slotwoord
  • Guy Vandevijvere, Sales Manager bij StreetPlug en Carlo Mol, Project Manager bij EnergyVille/VITO.
  • Het StreetPlug Voucher 2 project: De StreetPlug en slim laden toepassingen
  • Peter van der Zijde, bestuurder bij One2Charge en Jan Servotte, R&D Engineer Electrical Energy Storage bij EnergyVille/VITO.
  • Het One2Charge Voucher 2 project: Slimme prijzen voor slim laden
  • Marc Okhuijsen, Directeur Eigenaar van Zonnova en Wim Cardinaels, Project Manager bij EnergyVille/VITO.
  • Het Zonnova Voucher 2 project: Toepassingen vehicle-to-grid laden
16u50-18u00: 
  • Receptie, met de mogelijkheid om te netwerken. 

Mis deze kans niet om kennis te maken met het Open Thor Living lab en de gedemonsteerde energieoplossingen en ontmoet andere innovatieve professionals. Wij hopen van harte dat u aanwezig kunt zijn en kijken ernaar uit om u te verwelkomen.

Alle berichten