Het Comité van Toezicht is ambitieus en hoopt haar eerste oproep als één van de eerste programma’s in Europa te kunnen lanceren in september. Tijdens de zomer zullen we onder andere aan de slag gaan met de eerste informele reacties van de Europese Commissie. Als alles mee zit kan het programma in september worden ingediend en kunnen we onder voorbehoud van goedkeuring een eerste oproep lanceren op 22 september. Tel je mee af?
We geven je alvast graag een inkijk in de nieuwe programmaperiode 2021-2027 op dinsdag 7 september. Kom in de voormiddag meer te weten over de nieuwigheden binnen Interreg VI en hoe je jouw project aanmeldt in het nieuwe e-loket. In de namiddag verneem je alles over de mogelijkheden voor bedrijfsparticipatie.
In het voorjaar van 2022 voorzien we een event waar we de nieuwe programmaperiode feestelijk zullen inluiden en waar je naar harte zal kunnen netwerken of op zoek kan gaan naar geschikte projectpartners.
Programma
10:00 What’s new?
- Inhoud
- Regelgeving
+ Vereenvoudigde kostenopties (forfaits en een vast uurtarief)
+ Overige belangrijke aanpassingen
11:30 Vraag & antwoord
12:00 Een project aanmelden in het nieuwe e-loket
12:15 Vraag & antwoord
12:30 Einde
13:00 Bedrijfsparticipatie
14:00 Vraag & antwoord
14:30 Einde